Ettevõttest

280
1398
Meist

Meie Missioon

Oleme pühendunud madalpinge elektrikilpide tootmisele ja projekteerimisele ning pakume laia valikut elektri-insenertehnilisi täislahendusi. Lisaks pakume hooldusteenuseid elektrimasinatele ja muudele elektriseadmetele, et tagada nende tõrgetu ja tõhus toimimine.
Meie ettevõte on pidevalt keskendunud kvaliteedile ning võtab kasutusele vastavad meetmed, et seda tagada. Omame ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 sertifikaate, mis on tunnistuseks meie pühendumusest tipptasemel teenuste osutamisele.
IMS Solutions OÜ põhitegevus hõlmab energeetika ja automaatika valdkondi ning pakume kvaliteetseid lahendusi madalpinge- ja kespinge elektrifitseerimise projektidele. Meie tootevalikus on erinevad elektrijaotuskilbid, mis on kohandatud vastavalt koduturu vajadustele. Lisaks teostame elektrimasinate remonti, taastades need vajadusel täielikult uueväärseks.

Hooldus ja korrashoid

Korrashoiu osas pakume kõikides tööstusvaldkondades kvaliteetset hooldust ja korrashoidu elektrimasinatele ning muudele elektriseadmetele, tagades nende pikaajalise ja tõrgeteta töö.

Usaldusväärne partner

Valige IMS Solutions OÜ oma elektriprojektide partneriks ja saate kindlustunde, et teie vajadused on täidetud parimal võimalikul viisil. Võtke meiega ühendust juba täna ja avastage, kuidas saame teie ettevõtmist toetada!

24/7 avariiväljakutsed

Meie meeskond on valmis reageerima, olgu päev või öö, tagamaks teie elektrisüsteemi sujuva toimimise igal ajal.